Galoşmatik

Galoşmatik

Galoşmatik topuktan çekmeli modeli ile 50’li ve 100 olarak kullanılmaktadır. Yeni nesil manuel galoşmatik 50 galoş veya 100 galoş kapasiteli, mekanik galoşmatik herhangi bir elektrik bağlantısına gerek kalmadan kullanılabilir. Galoşlar aynı anda takılabilir. Oldukça basit ve kullanışlı olan galoşmatik dayanıklı ve kalitelidir. Ayağınızı galoş kısmına koyup çekmeniz ile birlikte ayakkabınıza otomatik olarak galoş takılabilir.Galoş makinası dayanıklı arıza çıkarmayan uzun ömürlü üründür. Bakım için herhangi bir maliyet gerektirmez. Galoşmatik için toplu alımlarda uygun fiyattan yararlanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Galoşmatik

topuktan çekmeli galoşmatikgaloşmatik100lü galoşmatik

GALOŞMATİK – 001
Topuktan Çekmeli Galoşmatik
100 Adet Galoş Takılabilir
Galoşmatik Ölçüleri : 66 x 60 x 22,5 cm

GALOŞMATİK – 002
Topuktan Çekmeli Galoşmatik
100 Adet Galoş Takılabilir
Galoşmatik Ölçüleri : 69 x 87 x 30 cm

GALOŞMATİK – 003
Topuktan Çekmeli Galoşmatik
100 Adet Galoş Takılabilir
Galoşmatik Ölçüleri : 76 x 60 x 25 cm

galoşmatik, galoşmatik ankara, galoşmatik fiyatı, galoşmatik galoşu, galoş, galoşmatik fiyatları, örnek daire galoşmatik, hastane galoşmatik, mekanik galoşmatik, manuel galoşmatik, topuktan çekmeli galoşmatik, galoşmatik galoşu fiyatı, örnek daire galoşmatik, galoşmatik fiyatı, galoşmatikler, galoş 100, gls, galoşmatik mekanik, mekanik galoşmatik, mekanik galoşmatik, galoşmatik, galosmatik, galoş giyme makinesi, galoş giyme makinası, galoşmatik galoşu, elektronik galoşmatik, dijital galoşmatik, otomatik galoşmatik, manuel galoşmatik, galoşmatik fiyatı, galoşmatik fiyatları, galoşmatik ankara, ankarada galoşmatik, galosmatik, galoş satıcısı

Share this post


×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimiz ile görüşebilir veya bize info@trendalisverisdunyasi.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

× Whatsapp İletişim Hattı