Okul Temizlik Makinası

Okul Temizlik Makinası

Okul temizlik makinaları dar ve geniş alanların temizliğinde kullanılmak için oldukça idealdir. Elektrikten veya aküden aldığı güç sayesinde temizliği daha iyi yapmaktadır. Farklı boyutları sayesinde her alanınıza uygun makinalarımız mevcuttur. Okul temizliği, Hastane temizliği, Otel temizlik makinesi, Avm temizlik robotu, Market temizlik makinası, Kreş, Poliklinik temizliği, Mağaza temizlik ve bir çok alana giden temizlik makineleri her sektöre hitap etmektedir. Elektrikli temizlik makinası birbirinden farklı markalarda satışı yapılır. Powerwash, Lavor, Viper, Nilfisk, Karcher, Nilco, Taski, Comac ve bir çok dünyaca ünlü markalar mevcuttur. Zemin temizlik makinası veya yer yıkama makinası olarak farklı isimlerde bulunan ürünler aynı görevi görmektedir. Sadece satışını yapan değil aynı zamanda servis imkanı da veren firmamız sizlerin her zaman satış öncesi ve sonrası yanınızdadır. Farklı temizlik makinalarına ait ürün ve görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

okul temizlik makinası

Clenvac E 4501

Elektrikli Okul Temizlik Makinası

Cleanvac E 4501 Elektrikli Zemin Yıkama Otomatı
Teknik Özellikleri

Fırça Motoru : 220 / 550 (Volt / Watt)

Vakum Motoru) : 220 / 1.200 (Volt / Watt

Temiz / Kirli S. Tankı  : 35 / 45 (Litre)

Fırça Ad. ve Çapı  : 1 – 42 (cm)

Fırça Devri : 170 (rpm)

Tem. Genişliği : 770 (mm)

Maksimum Performans : 1700 (m^2 / h)

Makina Tipi          : Okul Tipi Elektrikli Temizlik Makinası
Ürün Açıklaması
: Cleanvac E 4501 geniş alanların temizliği için üretilmiş elektrikli temizlik makinası dır. 35 Litre temiz su 45 litre kirli su tankı ile ve ayrıca 45 cm çapındaki fırçası ile sınıfındaki en yüksek temizleme verimliliğini sizlere sunar. Katlanabilir kontrol kolu sayesinde taşınması ve dar alanlarda kullanılması oldukça basittir. Ölçüleri sayesinde manevra kabiliyeti çok yüksektir. Ses düzeyi ve mükemmel temizlik performansı ile avm, resmi kurum, otel, hastane, poliklinik, okul, kreş, ofis, market, mağaza, showroom, temizliğinde, yaya trafiğinin yoğun olduğu saatlerde bile rahatsızlık vermeden temizlik işlemlerinde kullanılabilir. Altına taktığınız Siyah keçe (ped) sayesinde yerde çıkmayan lekeleri kolaylıkla çıkarabilir beyaz keçe (ped) ile de temiz alanları parlatabilirsiniz.

Okul Temizlik Makinası, okul temizlik makinaları, okul temizlik makinası kampanyası, okul temizlik makinaları, okul yıkama makinası, okul yer silme makinası, okul temizliği, okul koridor temizlik makinası, koridor temizlik otomatı, okul temizleme, okul sert zemin yıkama makinası

Share this post


×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcimiz ile görüşebilir veya bize info@trendalisverisdunyasi.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

× Whatsapp İletişim Hattı