Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Antibakteriyel El ve Cilt Solüsyonu

Antibakteriyel El ve Cilt Solüsyonu, el cilt dezenfektanı, el cilt solüsyonu, el dezenfektanı, cilt dezenfektanı, el dezenfektan solüsyonu, cilt dezenfektan solüsyonu, antibakteriyel solüsyon, el dezenfektan solüsyon fiyatları

Antibakteriyel El ve Cilt Solüsyonu

Antibakteriyel El ve Cilt Solüsyonu Ürünlerimiz için Tıklayınız

-Su bazlı renksiz, kokusuz, % 100 doğal yeni nesil (nano) yüksek teknolojik bir üründür.
-Hızlı ve etkin dezenfeksiyon sağlar.
-Parfümsüz ve renksiz olması sebebiyle el ve ciltte koku, alerji, renk değişikliği ve yapışkanlık yapmadığı gibi cilt pH’ına uygundur.
-Akredite laboratuvarlarca bakterilere karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.
-Alkol, fenol, aldehit, benzen, fosfat, toluen, iyot, amonyum gibi zararlı hiçbir kimyasal içermez. Özellikle alkol içermediğinden alev almaz ve yanmaz.
-İrritasyon (tahriş) yapmadığı belgelenmiştir.
-Elleri besler ve sağlıklı bir cilt oluşmasına yardımcı olur.
-Özel formülü ile kötü kokuları giderir.
-Kullanım sonrası kalıntı bırakmaz, leke yapmaz. İçerdiği etken maddeler biyolojik olarak doğada parçalanma özelliğine sahiptir.
-Ürün kullanıma hazır olup direkt kullanılır, durulama gerektirmez, uygulaması kolay ve güvenlidir.
-İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermez, çevre dostudur.

El ve Cilt Dezenfektan Kullanım Alanları

-Sağlık alanları:

Hastane, muayenehane, poliklinik, doğumevi, diyaliz merkezi, veteriner kliniği, laboratuvar, ameliyathane, yoğun bakım üniteleri ve hasta odaları gibi sağlık alanlarında yapılan tüm cerrahi müdahale ve muayene işlemleri öncesinde ve sonrasında el dezenfeksiyonunda,

-Gıda üretim, hazırlama ve satış alanları:

Gıda üretim, paketleme ve satış yerleri, her türlü kurum ve kuruluşların yemekhane, mutfak, kantin ve çay ocakları, tuvaletler, lokanta, kafe ve pastaneler, kreşler, yaşlı bakım evleri, otel, pansiyon, turistik tesisler, okul ve eğitim kurumları ile her türlü askeri alanlarda üretim ve servis işlerinde çalışan personelin el dezenfeksiyonu ile bu alanlarda gıda tüketen insanların özellikle yemek öncesi ve sonrası el hijyeninde,

-Diğer sosyal yaşam ve hizmet alanları:

Tüm kamu ve özel kurum ve kuruluşlarının (Okul, kreş, yaşlı bakım evleri, belediyeler, bankalar, kuaförler, güzellik merkezleri, spor tesisleri v.b) hizmet sunumu yaptıkları alanlar,
alışveriş merkezleri, ulaşım araçları (uçak, tren, otobüs v.b), tuvalet ve lavobalarda el hijyeninde, güvenle kullanılır.

El Cilt Dezenfektanı Kullanım Şekli:

1- Elde ve ciltte gözle görünür kir varsa öncelikle su ve sabunla yıkanıp, durulanır.
2- Elleri tümüyle ıslatmaya yetecek kadar (yaklaşık 2 ml) Sterilox, avuç içine dökülüp tırnak uçlarından başlayarak parmak araları başta olmak üzere eller tüm yüzey ve parmakları kapsayacak şekilde 1-2 dakika iyice ovuşturulur. Kendiliğinden kuruması beklenir yada kağıt havlu ile kurulanabilir.
3- Cilt hijyeni için uygulanacak bölgeyi ıslatacak miktarda Sterilox alınarak cilt üzerine sürülerek uygulanır. Bu işlemin günde 3 - 6 kez uygulanması önerilir. Daha fazla uygulanmasında bir sakınca bulunmamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Tüm Kategoriler