Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Geri Dönüşüm Kutusu Nedir?

Geri Dönüşüm Kutusu Nedir?

geri dönüşüm kutusu nedir, geri dönüşüm çöp kutusu nedir, geri dönüşüm kutuları nedir, geri dönüşüm çöp kutuları nedir, sıfır atık kutusu nedir, sıfır atık kutuları nedir

Geri Dönüşüm Kutusu Nedir?

geri dönüşüm kutusu nedirGeri dönüşüm kutusu sıfır atık projesi kapsamında atıkların toplanması amacı ile kullanılan atık kutuları dır. Geri dönüşüm çöp kutusu kapsamında bir çok farklı modellerimiz mevcuttur. T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığının başlattığı bu proje ülke genelinde tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra otel, avm, hastane, okul, kreş, klinik, fabrika ve bir çok yerde zorunlu hale getirilmiştir. Sıfır atık kutusu olarak da geçen geri dönüşüm kutuları farklı renklerde ayrıştırılarak toplanmaktadır. Ayrıştırılan atıklar geri dönüşüme giderek ülkeye ek bir gelir getirmekle birlikte üke de ki kötü görüntü pisliği de engellemektedir. Başarılı bir şekilde yürütülen sıfır atık projesi Sn Emine Erdoğan hanım efendinin teşrifleri ile lansmanı yapılmıştır. Proje kapsamına uygun olarak yönetmeliği baz alarak tasarlanan atık kutularımız ile sizde çevreye ve doğaya katkıda bulunarak geleceğimize temiz çevre ve temiz doğa bırakabilirsiniz. Evlerde bile kullanıma uygun olarak geri dönüşüm kutusu imalatı yapılmakta dır. Geri dönüşüm kutularımızı Ankara merkezli çalışmaktayız.  Geri dönüşüm kutusu, geri dönüşüm kutuları, geri dönüşüm kutusu nedir, geri dönüşüm kutuları nelerdir.
 

Geri Dönüşebilir Atıklar Nerelerde Toplanır?

Geri dönüşebilir atıklar geri dönüşüm firmaları tarafından toplanarak tekrar geri kazandırılmaktadır. Organik ürün olarak kompost makinalardan geçen atıklar gübre olarak toprağa verilmekte. Her alanda atıklarımızı ayrıştırabilmemiz adına oldukça faydalı olan bu proje sıfır atık kutularımız ile toplanması ve ayrıştırılması daha pratik ve kolay bir hale gelmiştir. Sizde atıklarınızı ayrıştırarak ülke ekonomisine bir fayda da bulunabilirsiniz. GKN STORE olarak her türlü atık kutularımız ile hizmetinizdeyiz.

Sıfır Atık Projesi Geri Dönüşüm Kutuları için Tıklayınız.

 

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Tüm Kategoriler