Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Papia Kağıt Havlu 12li

Papia kağıt havlu 12li ile Ankara içi başta olmak üzere tüm Türkiye geneli satışımız mevcuttur. papia kağıt havlu 12li, 12li kağıt havlu papia, papia kağıt havlu, papia kağıt havlular, papia kağıt havlu fiyatı, papia havlu kağıt, papia fiyatları, papia kağıt havlu satışı, papia kağıt havlu satışı toptan, toptan temizlik malzemeleri, toptan temizlik malzeme fiyatları, papia havlu kağıt satın al

Stok Durumu: Var

Fiyat ve Sipariş İçin Tıklayın

Papia Kağıt Havlu 12 li

Papia peçete üretimi konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz nadir markalardandır. Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan bu markanın en önemli özelliği dermatolojik olarak testlerden geçirilmiş ve onaylı olmasıdır. Papia kağıt havlu aracılığı ile en kısa sürede yüksek verimli bir temizlik sistemi oluşturabilirsiniz.

Papia kağıt havlu 12li ile Ankara içi başta olmak üzere tüm Türkiye geneli satışımız mevcuttur. papia kağıt havlu 12li, 12li kağıt havlu papia, papia kağıt havlu, papia kağıt havlular, papia kağıt havlu fiyatı, papia havlu kağıt, papia fiyatları, papia kağıt havlu satışı, papia kağıt havlu satışı toptan, toptan temizlik malzemeleri, toptan temizlik malzeme fiyatları, papia havlu kağıt satın al Ürünlerin imalatı sırasında kullanılan materyallerin her biri gerekli olan dermatolojik testlerden olumlu yanıt almıştır. Bu nedenle cildiniz ile temas ettirmekten çekinmemelisiniz. Genel olarak hijyen konusunda hassas olan kişiler klasik havlu kullanmak yerine Papia kağıt havlu ile kurulama aşamasını tamamlıyor. Özellikle yüz temizliğinde bu durum daha büyük önem arz ediyor.

Papia Kağıt Havlu 12’Li şekilde GKN STORE tarafından satışa sunuluyor. Ürünlerin paketlenmesinden satışa sunulmasına kadar her bir aşamada müşteri dostu bir profili var. Özellikle Papia markasının ürünlerini toptan olarak alan kişilerin elde edecekleri kar oranı çok daha yüksek olacak. Bizim Toptan satın almış olduğunuz tüm ürünleri oldukça kısa bir süre içerisinde size gönderecek. Bu gönderimden de asla ek bir para talep edilmeyecek.

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler