Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Solo Kağıt Havlu 12li

Solo Kağıt Havlu 12li başta Ankara olmak üzere Türkiye geneli satışı mevcuttur. solo kağıt havlu, solo havlu kağıt, solo kağıt havlu 12li, 12li kağıt havlu solo, solo, solo marka kağıt havlu, kağıt havlu fiyatları, toptan kağıt havlu satışı, havlu kağıt toptan, solo kağıt havlu fiyatı, solo kağıt havlular, solo kağıt havlu grubu

Stok Durumu: Var

Fiyat ve Sipariş İçin Tıklayın

Solo Havlu Kağıt 12li

Solo havlu, her zaman elinizin altındaki “hem emici, hem hesaplı” pratik yardımcınızdır. Küçük aksilikleri akıllıca halleder, size de anın keyfini yaşamak kalır. Solo Kağıt Havlu 12li başta Ankara olmak üzere Türkiye geneli satışı mevcuttur. solo kağıt havlu, solo havlu kağıt, solo kağıt havlu 12li, 12li kağıt havlu solo, solo, solo marka kağıt havlu, kağıt havlu fiyatları, toptan kağıt havlu satışı, havlu kağıt toptan, solo kağıt havlu fiyatı, solo kağıt havlular, solo kağıt havlu grubu

Size Özel Fiyatı İle Mükemmel, çok ucuza
“Hem kaliteli, hem de hesaplı” sloganıyla tuvalet kağıdı, havlu, peçete ve mendiller İpek Kağıt’ın Solo markası altında birleşiyor. Solo, AC Nielsen araştırma kuruluşunun en çok bilinen marka araştırmasına göre, tuvalet kağıdı kategorisinde senelerdir en çok bilinen marka seçilmiştir.

Solo’nun tüketicinin hafızasına bu kadar yerleşmesinde, markanın “hem yumuşak hem hesaplı” sloganıyla tüketici beklentilerine cevap vermesi ve 1986 senesinden itibaren sürdürülen “Hem yumuşak, hem hesaplı” sloganını kuvvetlendiren reklam kampanyaları rol oynuyor.

Solo markasının simgesi haline gelen “eller” 1989 senesinden itibaren daha da açık hale geldi ve kahramanın sadece eller olduğu reklam filmleri hazırlandı. Zaman içinde “eller” ve Solo müziği “hem yumuşak, hem hesaplı” sloganı ile bir bütün oluşturdu. Solo filmlerinin seneler boyunca süregelen ortak özelliği, hepsinin Solo markasının akılcı, sıcak ve sempatik karakterini vurgulamaları, rekabetçi ama esprili bir dile sahip olmalarıdır.

Solo markası, ülkemizde daha çok yetersiz seviyede olan tuvalet kağıdı kullanımının yaygınlaştırılmasında lider rolü üstleniyor. 2004 yılı itibariyle, birer rulo tuvalet kağıdı, askı ve broşür içeren yaklaşık 2,1 milyon adet numune paketi kullanıcı olmayan kesime kapıdan kapıya dağıtıldı. İpek Kağıt, Solo markası aracılığıyla, kullanımı yaygınlaştırmanın yanı sıra, aynı zamanda toplum sağlığına katkıda bulunarak önemli bir sosyal sorumluluk da üstleniyor.

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler